درباره ما

فروشگاه اینترنتی مرس مارکت

دنیای مدرن امروز با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و همه گیر شدن دنیای اینترنت ، تبدیل گوشی به کامپیوتر های جیبی و افزایش حجم فعالیت های روزانه ، مشغله های کاری و روزمره زندگی و پر رنگتر شدن اهمیت زمان که هیچ وقت برای ما کافی نبوده و با هیچ واحد پولی قابل خرید نیست ؛ ارزش زمانهایی که ما در ترافیک و خیابان برای خرید یک کالای با ارزش صرف می کنیم را همه می دانیم و تجربه کرده ایم. اما همه می دانیم اگر در دنیای امروز زمان را ذخیره نکنیم از اینده جا خواهیم ماند و هم اکنون ما همیشه در بحران خواهد بود .

امروزه افراد ترجیح میدهند خرید خود را با جستجو در اینترنت و فروشگاه های آنلاین انجام دهند تا در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنند و با راحتی بیشتر محصولات متنوع تری را جهت خرید، بررسی و انتخاب کنند.
اما آیا همه فروشگاههای آنلاین محصولات مورد نیاز افراد را با قیمت و کیفیت مناسب پوشش می دهند؟
آیا کیفیت ارائه خدمات جهت سفارش و تحویل، دقیق و رضایت بخش است؟
آیا مشتریان در صورت داشتن تجربه خرید ناخوشایند، امکان استفاده از سایر فروشگاههای آنلاین جهت برآورده کردن نیازهای خود را خواهند داشت؟
زندگی امروزه نیازمند بستر خرید جدید و مطمئنی است تا علاوه بر برطرف کردن نیازها، تجربه کاربری خوب و قابل اعتمادی را برای خریداران فراهم کند.
مرس مارکت یک فروشگاه آنلاین مجهز و بازاری بکر با کلی تنوع از محصولات مارک و با کیفیت است و تمام درخواست هایی که یک كاربر از فضای آنلاینی انتظار دارد برآورده میکند.

مرس مارکت با ارائه محصولات برندهای معتبر دنیا و با قیمت های متنوع ، سعی در تامین خواسته ها و ارزش آفرینی برای تمامی اقشار جامعه و گروه های گوناگون سنی، شغلی، درآمدی و پوشش سلایق همه مصرف کنندگان دارد.
در ضمن مرس مارکت انواع کارهای خدماتی و تاسیساتی را برای تمام هموطنان عزیز در هر شهر و مکانی با پشتیبانی کامل ارائه می دهد و برای هر چه بهتر خدمت رسانی کردن ، تلاش می کند بهترین متخصصان را به کاربرانش معرفی کند.
مرس مارکت یک فروشگاه اجتماعی است که در واقع راهی را باز میکند تا غرفه داران و متخصصان فنی و تمام افرادی که با فعالیت مرس مارکت همکاری می کنند بتوانند درآمد رضایت بخش و قابل توجهی داشته باشند.

لازم به ذکر است که فروشگاه اینترنتی مرس مارکت با همکاری یک شرکت دانش بنیان مخابراتی طرحی را با ابتکاری جدید در پیش گرفته که تمام مشتریان از خرید کردن و استفاده کردن از خدمات مرس مارکت بتوانند امتیازاتی کسب کنند و این امتیاز دهی طوری طراحی شده که مشتری با بدست آوردن این امتیازات به مرور زمان خرید هایش رایگان می شود در واقع دیگر لازم نیست بابت هزینه های بالای کالاها و مخارج ، اضطرابی داشته باشد.
برای اینکه اطلاعات دقیق تری بدست بیاورید و متوجه بشید که این ابتکار نوپا و جدید به چه صورت انجام میشود و اینکه چطور با خرید کردن به مرور زمان هزینه مخارج پایین و بعد رایگان میشود باید به پشتیبانی مرس مارکت اطلاع بدید تا در اسرع وقت اطلاعات کامل را در اختیار شما قرار بدهد.

هدف مرس مارکت

مرس مارکت با توجه به درخواست و استقبال مشتریان خود قصد دارد ابتدا با پوشش تهران و دیگر شهرستان های کشور، علاوه بر اینکه به خدمات رسانی و تعداد محصولات خود در گروه های کالایی مختلف و تنوع آنها بیفزاید تا نیاز افراد با سلیقه و نیازمندیهای مختلف را که در جست و جوی ارائه خدمات و محصولات با کیفیت هستند برآورده سازد، همچنین در مرحله بعدی از فعالیت خود با هدف ورود به بازار نیازمندی های سطح خاورمیانه پا به این عرضه خواهد گذاشت.
ماموریت همه روزه مرس مارکت ساختن آینده ای بهتر برای ایرانیان است و برای بهتر شدن این مورد همواره تلاش می کنیم.

به ما بپیوندید

مرس مارکت با تمامی قابلیت ها و خدمات، حاصل تلاش بی وقفه یک تیم خلاق، جوان و مسئولیت پذیر است. اگر شما هم فردی با انگیزه، فعال و مشتاق یادگیری و توسعه مهارت های عملی هستید و دوست دارید در یک تیم با رویکرد و اخلاق حرفه ای فعالیت داشته باشید، همین الان رزومه خود را برای ما ارسال کنید تا پس از بررسی در صورت امکان به خانواده مرس مارکت بپیوندید.

☆با امید موفقیت و سربلندی همه ایرانیان